Minecraft: Story Mode - S2

Macera oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.19 GB
  • Version 1.5
  • Dil İngilizce
  • Firma Telltale Games
Rastgele üretilen dünyaları keşfedebileceğiniz Minecraft: Story Mode oyununda muhteşem binalar da inşa edebilirsiniz.

Minecraft: Story Mode - S2 uygulamasında çok oyunculu sunucuları keşfedebileceğiniz gibi her türlü cihazda da arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz macera ve aksiyon dolu bir oyundur. Rastgele üretilen dünyaları keşfedebileceğiniz Minecraft oyununda en basit evlerden, en görkemli kalelere kadar dilediğiniz her şeyi inşa edebilirsiniz. Hayal gücünüze göre düşlediğiniz her şeyi tek dokunuşla oluşturabileceğiniz bu oyunda pek çok mod da bulunuyor.

Yaratıcı modla sınırsız kaynaklara sahip olabileceğiniz bu oyunda, hayatta kalma modu ile de en derinleri kazarak silah ve zırh üretebilir, tehlikeli yaratıklara karşı meydan okuyabilirsiniz.

Jesse ve çetesi Wither Storm'u yenmeye çalışacağınız oyunda, dünyayı kurtarmak için bu çetenin üstesinden gelmeli ve süper kahramanlara dönüşmelisiniz. Karmaşık bir hayat yapısına sahip olan Jesse, macera için daha az zamana ihtiyaç duydukça sizinle olan dostluğu da azalacaktır. Bu nedenle her zaman gücünüzü toplamalı ve düşmanlarınıza karşı savunmalısınız.

Kullanıcılarına en iyi oyun deneyimi sunan Minecraft: Story Mode - S2, oldukça zevkli ve heyecan dolu bir oyundur. Sizde bu oyunu cihazınıza yükleyerek, hayalinizdeki yapıları inşa edebilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster
Minecraft: Story Mode - S2 indir